התחברות למנהלים                    בואו להיות
           חברים שלנו בפייסבוק
             

בניית אתר לעסק

בניית אתר לעסק


לכל עסק שמכבד את עצמו מבחינה עסקית יש תדמית. תדמית היא המסר המרכזי אותה החברה או הארגון מעוניינים להציג בתור הפנים של החברה, החזות הראשונית אותה הם מעוניינים להשרות על הלקוחות, המשקיעים, על פנים הארגון וגם המתחרים. תדמית יכולה לבוא באמצעות מסמכי החברה, פרסומות, קידום מכירות וגם באמצעות אתר האינטרנט של החברה. כיום בניית אתר לעסק היא יותר מפעולה ממוחשבת של אנשי תכנות, מדובר בתהליך שלם ומקיך הכולל בתוכו את עיצוב האתר, את בניית האתר בפועל, הכנסת עולם של תוכן, וקידום האתר במנועי החיפוש.

עיצוב אתר


עיצוב האתר הוא השלב הראשון בכל בניית אתר לעסק. העיצוב הוא התוצאה המוגמרת הרצויה, ממנו המתכנת יצטרך לגזור משמעויות, ולהציב את הדרישות של העיצוב בשפה מובנת למחשב. העיצוב נעשה בדרך כלל באמצעות תוכנת הפוטו שופ, כאשר מעצבים מתקדמים יוכלו להציג יכולות עיצוב גבוהות על ידי שימוש בפונקציות מתקדמות בתוכנה שממשיכה להשתדרג ולהתחדש. עיצוב נכון משפיע על דעת הקהל המבקר בקהל, ועשוי לתרום משמעותית לרמת המכירות של הארגון.

בניית אתר לעסק


בניית אתר לעסק היא למעשה תרגום של מסרים ויזואליים – עיצוב האתר עצמו כפי שנמסר על ידי המעצב, לכדי מסרים בשפה אותה המחשב מסוגל להבין. ישנן שפות תכנות רבות המאפשרות למתכנתים לתקשר עם מכונות, ולהביא חיים לעיצוב דו ממדי. המתכנת אחראי על כתיבת קטעי הקוד אותם המחשב יכול לקרוא ולתרגם לצורה חזותית, לצורך ביצוע עבודה זו יש צורך במיומנות רבה וביכולת פתירת בעיות. במידה ותכנות האתר נעשה בצורה לא אופטימלית, הדבר יגרור תקלות רבות בהמשך הדרך. תקלות אלו ידועות בשם "באגים".

הכנסת עולם של תוכן


לאחר שבנינו את האתר עצמו, למעשה יש לנו תוכנה המאפשרת לנו ליצור עמודים חדשים ולהזין דפי תוכן ומידע הרלוונטים גם לקורא וגם למנועי החיפוש המדרגים את האתר שלנו לפי פרמטרים שונים, ביניהם התוכן. התוכן של האתר ישפיע בצורה ניכרת על הלקוחות המבקרים בו והינו חלק חשוב ביותר בתהליך בניית אתר לעסק.להיות ראשון בגוגל שווה לנו כסף, וזאת עובדה מוכחת שלא ניתן להתעלם ממנה. מנוע החיפוש והאינדוקס של גוגל מדרג עמודים שונים בתוך האתר שלנו לפי פרמטרים שונים ורבים, כאשר עולם התוכן המוזן באתר הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בתהליך הדירוג של גוגל. כמובן שגם לבניית האתר בצורה תקינה ונכונה יש חשיבות מכרעת, אך קידום האתר בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים הוא זה שיביא את התנועה לאתר שלנו, וישמור על רמה יציבה של הכנסות לאורך זמן.


בניית אתר לעסק – עניין למקצועניםבניית אתר לעסק היא לא עניין חד פעמי שאפשר להיפטר ממנו ולהגיד הצלחנו וסיימנו. מדובר במספר תהליכים ארוכים המצריכים מיומנות, הבנה וחשיבה אסטרטגית ארוכת טווח.

אתר אינטרנט נמדד על פי שלושה מרכיבים חשובים : 1.עיצוב - 2.בניה - 3.קידום

 

אצלנו במו-טק האנשים המקצועיים ביותר בשלושת התחומים האלו.

אנחנו נתאים את האתר לעסק שלך ב מחיר מפתיע .

קיימים כמה סוגי אתרים :

אתר כרטיס ביקור

אתר כרטיס ביקור הוא אתר המיועד לאנשים ועסקים אשר מעוניינים להציג את עצמם באינטרנט

האתר עוסק בפרופיל העסק וקידומו.

אתר תדמית עסקי

האתר מיועד לחברות , עסקים ולקוחות מתקדמים יותר, אשר מקבלים אתר מאוד דינמי אשר אפשר לשנות את תכניו בלחיצת כפתור במערכת קלה לתפעול וידידותית למשתמש

אתר פלאש (או HTML5ׂׂ) - מיוחד במינו

מיועד ללקוחות אשר מעוניינים לצור אתר ייחודי מהמם ומהפנט, בקיצור, תראו בעצמכם בתיק העבודות.

מסחר אלקטרוני - אתר מכירות

 
 
מיועד לעסקים אשר מעוניינים למכור ולקדם את מוצריהם באינטרנט, כמובן שהכל נעשה ברמה המאובטחת ביותר ואפשר גם לראות דוגמאות לאתרי מכירות בתיק העבודות

מו-טק מחשבים ובניית אתרים

מטרתנו במו-טק לצור בית אחד לעסק בו הוא יוכל לבנות אתר, להתקין רשת, לטפל בכל בעיות הדואר,
לפנות בכל בעיה שיש לו במחשב הנייד, הנייח, בשרת, במדפסת ועוד וכל זה במקום אחד
אשר מנהל את כל הצד הטכני במשרד
אשר זמין 24 שעות ביממה.
במו-טק  אנשי מקצוע מוסמכים : גרפיקאים, בוני אתרים, מנהלי אבטחת אתרים, מהנדסי רשתות וטכנאים מורשים.

צור קשר

 
 
רחוב המרכבה 4 חולון / ההסתדרות 5 גבעתיים
 
האתר נבנה וקודם ע״י מו-טק בניית אתרים